Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Увага, виявлено помилку
Користувач з таким іменем не знайдений.
Богоявлення Церковний календар, Духовне читання

 

Богоявлення19 січня за Григоріанським календарем (6 січня — за Юліанським) Православна Церква в Україні відзначає свято Богоявлення Господнього, яке в народі називають Водохрещенням. Про особливе значення цього свята розповідає постійний гість редакції, прес-секретар Київської Патріархії, ігумен Євстратій (Зоря) (інтерв’ю записувалося у 2006 р.).

Духовно-просвітницький вечір в м. Обухові Київська єпархія

 

20 січня за ініціативи Свято-Благовіщенського братства та парафії Різдва Пресвятої Богородиці у палаці культури м. Обухова було проведено духовно-просвітницький вечір приурочений завершенню Різдвяних свят. В останній раз цього року лунали колядки щедрівки та різдвяні піснеспіви.

Варваринська жіноча обитель в Дубно отримала частку мощів преподобного Агапіта Вісті з єпархій

 

У січні цього року, стараннями благодійників, Свято-Варваринська жіноча обитель в Дубно (Рівненська обл.) отримала частку мощів преподобного Агапіта, лікаря Києво-Печерського. Ця подія більш ніж значна для монастиря, який знаходиться при онкологічному диспансері. Тепер насельниці цього монастиря та хворі лікувального закладу мають молитовне заступництво святого, якому Господь дарував дар зцілювати різні хвороби, що прп. Агапіт і робив – віддано та безкорисливо.

Заява Прес-центру Київської Патріархії Офіційно

 

У зв’язку з останніми подіями, які актуалізували питання відновлення єдності українського православ’я, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета прес-центр Київської Патріархії уповноважений роз’яснити позицію УПЦ Київського Патріархату в цьому питанні.

Заявление епископа Фалештского и Восточно-Молдавского Филарета Офіційно

 

В течение полутора лет наша церковь пытается получить регистрацию на право деятельности на территории Молдовы. Власти Республики Молдова чинят всяческие препоны этому. Рассмотрение нашей просьбы о регистрации затягивается самыми различными способами. Наша Церковь четко исполняет закон об отделении церкви от государства, мы ничего не просим от государства, кроме исполнения нашего законного права на регистрацию. Наша Церковь подавала в суд в связи с необоснованным отказом в регистрации, суд признавал наше право на регистрацию. Но в регистрации нам опять было отказано. Мы выиграли суд в Апелляционной Палате, однако государство, в лице Департамента по делам религии (г-н Яцко), подали апелляцию в Высшую судебную палату. Я думаю, что эта высокая инстанция вынесет справедливое решение. Если же нет, что делать, придется обращаться в Европейский суд по правам человека.
Офіційне спростування причетності Київського Патріархату до утворення у Греції нової церковної юрисдикції на чолі з Ангелосом Анастасіу Офіційно

 

З рапорту Патріаршого Екзарха в Греції єпископа Херсонеського Хризостома на ім’я Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та з повідомлень у мережі Інтернет стало відомо про утворення у Греції нової юрисдикції, яка відносить себе до групи так званих «старостильників». Керівником нової юрисдикції названо Ангелоса Анастасіу, якому надано титул «митрополита Авлони і всієї Греції». Патріарший Екзарх у Греції єпископ Хризостом повідомив, що він до цієї події не має жодного відношення і з ним вона ніяким чином не погоджувалася.

Керівник фракції Партії регіонів у Верховній Раді Раїса Богатирьова виступає за єдину Помісну Церкву Церква і держава

 

Народний депутат України Раїса Богатирьова – керівник фракції Партії регіонів у Верховній Раді, – вважає, що без єдиної Помісної Церкви державність України не може вважатися остаточно оформленою. Про це вона пише у статті «Національний прагматизм, або Есей про майбутнє України», яку опубліковано у впливовому тижневику «Дзеркало тижня». Стаття присвячена роздумам про майбутнє місце України у світовому устрої.

Повернутись на попередню << [1] 2 3 ... 40 41 42 >> Наступна сторінка

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії