Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Паломництво на Волинь Церква і молодь


13 березня 2010 року з благословення настоятеля Свято – Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького протоієрея Анатолія Зінкевича, паломницьку поїздку до святинь Волині здійснило Данило – Галицьке молодіжне православне братство.

В супроводі духівника братства о. Андрія Коваля, православна молодь побувала в Свято – Успенській Почаївській Лаврі де поклонились Святим мощам преподобного Іова Почаївського та помолились в печері де подвизався Святий.

Потім паломники вирушили до монастиря праведної Анни, що в Рівненській області. Багато молодих людей, не дивлячись на прохолодну погоду, забажали окунутись в цілющих водах джерела праведної Анни, щоб отримати благодать Божу та підкріпити свої духовні та фізичні сили.

Далі молодь вирушила до м. Кременця. Це місто здавна славиться своїми храмами, помолитись в них отримали змогу і наші паломники.

Треба сказати, що Данило – Галице православне молодіжне братство регулярно здійснює паломництва до святинь України, дуже часто ці паломництва є пішими, що особливо до душі всім хто бере в них участь.


 

 

 

протодиякон Олег Гах

прес – служба Свято – Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького

м. Тернопіль

 

 

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії