Українська Православна Церква Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт

http://www.cerkva.info


Паломництво на Волинь


28 березня 2010
13 березня 2010 року з благословення настоятеля Свято – Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького протоієрея Анатолія Зінкевича, паломницьку поїздку до святинь Волині здійснило Данило – Галицьке молодіжне православне братство.

В супроводі духівника братства о. Андрія Коваля, православна молодь побувала в Свято – Успенській Почаївській Лаврі де поклонились Святим мощам преподобного Іова Почаївського та помолились в печері де подвизався Святий.

Потім паломники вирушили до монастиря праведної Анни, що в Рівненській області. Багато молодих людей, не дивлячись на прохолодну погоду, забажали окунутись в цілющих водах джерела праведної Анни, щоб отримати благодать Божу та підкріпити свої духовні та фізичні сили.

Далі молодь вирушила до м. Кременця. Це місто здавна славиться своїми храмами, помолитись в них отримали змогу і наші паломники.

Треба сказати, що Данило – Галице православне молодіжне братство регулярно здійснює паломництва до святинь України, дуже часто ці паломництва є пішими, що особливо до душі всім хто бере в них участь.


 

 

 

протодиякон Олег Гах

прес – служба Свято – Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького

м. Тернопіль