Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Свято-Миколаївському храму міста Борисполя передана часточка мощей святителя Миколая Чудотворця Київська єпархія


21 березня 2010 року – історичний день для Свято-Миколаївської парафії міста Борисполя. Саме сьогодні, у Неділю преподобної Марії Єгипетської, громада, з благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Димитрія, отримала в дар велику святиню – частинку мощей святителя Миколая Мир Лікїйського Чудотворця.

Урочисту Літургію у Миколаївському храмі очолив Високопреосвященніший митрополит Димитрій, якому співслужили настоятель храму священик Миколай Кравчук, священик Іван Касенич та протодиякон Назарій Дадак. Наприкінці богослужіння священики з Вівтаря винесли ікону святителя Миколая Чудотворця разом з частинкою мощей. Зустріч святині відбувалася у стані високого духовного піднесення та радості всіх парафіян, які прийшли цього дня до храму.

У своєму слові з нагоди передачі цієї великої святині Владика Димитрій сказав, що «сьогоднішнє Богослужіння у вашому храмі є невипадковим, бо ми до вас привезли частичку мощей святителя Миколая. Вони будуть постійно знаходитися в цьому храмі, тому що цей храм збудований на честь святителя Миколая».

Також митрополит Димитрій у повчанні торкнувся теми покаяння та прощення, вказуючи на зразок щирого покаяння преподобної Марії Єгипетської, котра була великою блудницею, однак слізно покаявшись, змінила своє життя настільки, що стала святою.

 

 

 
 

 

Джерело: Переяслав-Хмельницькі єпархіальні відомості.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії