Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

В селищі Калинівка відбувся концерт хору Київської православної богословської академії та публічна лекція викладача КПБА Михайла Сивака Вісті з єпархій


13 березня 2010 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Димитрія, в селищі Калинівка Броварського району Київської області,  відбувся концерт духовної музики, який підготував хор Київської православної богословської академії та публічна лекція викладача КПБА Михайла Сивака.

Урочистий захід розпочався з прекрасного співу хористами псалма «Благослови, душе моя, Господа» і інших творів відомих церковних композиторів. На концерті були присутні жителі селища Калинівка та навколишніх сіл на чолі з селищним депутатом Володимиром Івановичем Скориком і настоятелем місцевих парафій священиком Василем Білинцем.

Після виступу академічного хору, лекцію на тему: «Значення посту в житті людини» прочитав прес-секретар Переяслав-Хмельницької і Бориспільської єпархії Михайло Сивак, який сказав: «… тільки що у виконанні хору ми з вами прослухали багато церковних піснеспівів, котрі дивують своєю красою та глибиною мудрості. В одному з них ми почули такі слова, звернені до Бога: «поможи, бо погибаєм…».  Дійсно, допоможи нам, Господи, бо гинемо ми, тонемо у безодні гріхів та пристрастей, які відвертають нас від Всевишнього… Однак, Сам Ісус Христос дав нам засіб боротьби з цими пристрастями. Цей засіб називається піст… » Також лектор розповів про значення сім’ї і родини в християнстві та закликав у ці дні Святої Чотиридесятниці проаналізувати все своє життя, замислитись над вчинками, подумати чи відповідально кожен з нас виконував функцію сім’янина: чи був хорошим батьком, матір’ю, бабусею, дідусем.

Урочистий захід завершився многоліттям. 

 


 

 

Джерело: Переяслав-Хмельницькі єпархіальні відомості.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії