Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

У Маріуполі вчинено акт вандалізму Mіжцерковні стосунки, Вісті з єпархій


13 березня вночі невідомі потрапили  на територію храму Київського Патріархату на честь святителя Петра Могили в м. Маріуполі (Донецька область). Вони залишили на воротах храму образливі написи на адресу Київського Патріархату.

Моральний рівень цих людей всім зрозумілий. Очевидно, що ці вандали не мають не тільки християнської любові, але й елементарної людської порядності та вихованості.  Лякає інше – хто стоїть за цими гаслами «раскольники», «безблагодатные»? Хто розпалює ворожнечу проти одновірців? Невже ці люди – справді християни?

Храм святителя Петра Могили користується особливою повагою в місті – як серед інтелігенції, так і  серед простих робітників. Щодня отець-настоятель накриває благодійну  трапезу для знедолених і потребуючих допомоги. Та і парафіян у отця значно більше, ніж у деяких інших «канонічних православних» священнослужителів.

Очевидно, що заздрість штовхає наших опонентів на подібні акції. Але виникає питання: «Де ж ваша християнська любов? Як же бути зі словами Спасителя про любов до ворогів?» Писати гидоти на стінах, палити українські храми, безпідставно піддавати анафемі – це справа  не Божа. Тим, хто це чинить, варто замислитися – кому вони служать.

Донецько-Маріупольська єпархія

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії