Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Єпископ Іларіон відвідав збори Чернігівського земляцтва у Києві Церква і суспільство


26 лютого 2010 року у Київському Палаці спорту відбулися 14-те щорічне зібрання товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві. На запрошення організаторів збори відвідав єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон.

Преосвященнійшого владику супроводжував секретар єпархії протоієрей Роман Кіник.

Вихідці з Чернігівщини, що зараз мешкають у столиці України, - народні депутати, бізнесмени, науковці, митці, громадські діячі та делегації їхніх земляків з усіх районів області щороку зустрічаються, аби підбити підсумки діяльності за минулий рік.

Перед урочистою частиною єпископ Іларіон оглянув виставку майстрів народно-декоративного мистецтва та провів теплі зустрічі з людьми, які мали щастя народитися у древньому, славному та легендарному Сіверському краю.

Цього року, під час урочистої частини, відбулося підписання угоди про співпрацю між Чернігівською областю та Чернігівським земляцтвом. Угоду підписали голова Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко, голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова та заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Білоус. Також керівники області та міста вручили почесні грамоти та подяки членам земляцтва, діяльність яких минулого року була найбільш плідною.

Закінчилися урочистості святковим концертом фольклорних колективів.

Довідка: Товариство "Чернігівське земляцтво" у Києві створене у 1996 році. Нині воно об'єднує понад 3000 уродженців Чернігівщини, включає 22 осередки по районах, молодіжне та ветеранське відділення. Серед досягнень організації – допомога школам і лікарням у Чернігівській області, просвітницька, наукова і дослідницька діяльність, благодійні справи.


 

 

Джерело: Чернігівська єпархія.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії