Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Лютий 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

В Національному авіаційному університеті відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми психосексуального здоров’я молоді» Освіта


30 січня 2010 року о 13 годині в Національному Авіаційному університеті відбулося засідання круглого столу на тему: «Проблеми психосексуального здоров’я молоді». З благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Димитрія, ректора КПБА в роботі круглого столу взяв участь викладач КПБА прот. Костянтин Лозинський, який прочитав доповідь на тему: «Проблема виховання у молоді цілісної особистості, гармонійного розвитку духовних та фізичних якостей в людині ».
 
В роботі круглого столу взяли участь: заступник директора з виховної роботи Гуманітарного інституту НАУ – Жанна Євгеніївна Іванова, науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи – Вікторія Дмитрівна Острова, директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи – Віталій Григорович Панок, заступник директора Гуманітарного інституту, доктор філософських наук – Олександр Павлович Полисаєв, головний лікар Київського міського Центру здоров’я, кандидат медичних наук – Отто Олександрович Стойка, методист відділу виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України – Оксана Володимирівна Кузнєцова.
Після за слухання доповідей було розпочато жваву дискусію між студентами та доповідачами.

Хочеться зауважити, що аудиторія уважно поставилася до піднятих проблем, що у свою чергу вселяє надію на те, що молодь бачить перспективу правильного розвитку нашого суспільства.
 

прот. Костянтин Лозинський

 

 

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії