Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Лютий 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

 

Свята у Дніпропетровську Вісті з єпархій


7 січня 2010 р., в день свята Різдва Христового в храмі Святого Духа м. Дніпропетровська відбулась святкова Літургія, на яку прийшло багато віруючих, щоб разом помолитись, відзначити свято, поспівати різдвяні колядки, привітати один одного з великим торжеством.

Під кінець служби до храму завітали діти з вертепом, які дали можливість присутнім у храмі згадати ці дні, коли дві тисячі років тому у Вифлеємі народився Спаситель. Віруючі дуже були задоволені дітьми, тим, як вони гарно вміють і колядувати, і розказувати слова, а також красиво віншувати. Від радості деякі парафіяни плакали і дякували Богу за таких прекрасних дітей. Хотілося б зауважити, що ці діти кожної неділі приходять до храму на Недільну школу, яку проводить настоятель храму протоієрей Ярослав Малерик, де вони отримують знання духовні для свого майбутнього дорослого життя, для своїх добрих спав.

 
У день свята Хрещення Господнього, 19 січня 2010 р., у храмі Святого Духа м. Дніпропетровська відбулася Архиєрейська святкова Божественна літургія, яку очолив єпископ Дніпропетровський і Павлоградський Симеон. На це торжество у храмі зібралося багато віруючих, які бажали відчути це свято у своїй душі, помолитися разом зі своїм архієреєм.

По закінченні літургії владика Симеон звернувся з архіпастирським словом до присутніх у храмі і побажав кожному в цьому новому році щасливого року, чистої душі, а також щоб люди завжди єднались у храмі для спільних молитов проти спокус диявольських задля перемоги над ними. Після служби духовенство разом з парафіянами вийшли на територію храму, де владика Симеон освятив воду і кожного окропив нею. 
У другій половині дня з благословення владики Симеона за участю настоятеля храму Святого Духа протоієрея Ярослава Малерика, а також клірика храму ієрея Михайла Стіньо, на Дніпрі відбулося освячення води. Віруючі, які прийшли на освячення, мали можливість також скупатися у дніпровських водах. Наприкінці освячення до присутніх приєднались парафіяни храму з музичними інструментами -  вона почали колядувати і ще раз прославляти народженого Богомладенця.

Щиру подяку за свято на Дніпрі парафіяни склали господарям спортивного комплексу «Фалькон» пану Юрію, його дружині й рідним – нехай Всемилостивий Господь береже їх!

Прес-служба Дніпропетровської єпархії

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії