Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Січень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Відбулася молитва за єдність християн-військовослужбовців Церква і військо


Вже третій рік поспіль у Свято-Покровському храмі на Солом'янці м. Києва, який є духовним центром Синодального управління духовно-патріотичного виховання у зв'язках із Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, проходить молебень за єдність християн-військовослужбовців.
 

Перед початком молитви до присутніх звернувся настоятель храму, голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання протоієрей Димитрій Садов'як, який щиро подякував усім, хто прийшов розділити спільну молитву та побажав мирного неба в новому році Різдва Христового.

Участь у молитві також взяли офіцери та солдати Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Внутрішніх військ МВС, Державної прикордонної служби, Міністерства надзвичайних ситуацій, інших силових структур і відомств.

Після прочитання Євангелія до присутніх звернувся зі словом заступник голови Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України о. Любомир Яворський. На прикладі розвитку в Україні інституту військового капеланства, проповідник заохочував усіх відповідальних за цю справу посадових осіб бути не тільки спостерігачами розбудови капеланського служіння, а й активними та ініціативними учасниками цього історичного процесу.
 
 
Молитва завершилась многоліттям християнам-військовослужбовцям і усім учасникам спільної молитви та спільним частуванням.

 

 

Джерело: Синодальне управління духовно-патріотичного виховання.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії