Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Грудень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Відбулися урочистості з нагоди 18-ї річниці Збройних Сил України Церква і військо


3 грудня 2009 року з нагоди 18-ї річниці Збройних Сил України у Києві у Національному палаці “Україна” відбулися урочистості.

В урочистому зібранні взяли участь Президент України Віктор Ющенко, ТВО Міністра оборони України Валерій Іващенко, керівний склад Міністерства оборони та Збройних Сил України, військовослужбовці та ветерани Збройних Сил.
 

На святкування були запрошені Святійший Патріарх Філарет та голова Синодального управління духовно-патріотичного вихованя протоієрей Димитрій Садов'як.
 
З благословення Святійшого Патріарха Філарета від Україніської Православної Церкви Київського Патріархату у святкуванні взяв участь референт Синодального управління протоієрей Олександр Трофимлюк і аспірант Київської православної богословської академії Михайло Павлюк.

Особовий склад, працівників і ветеранів Української армії з 18-ю річницею Збройних Сил України привітав Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко.

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм Президент України Віктор Ющенко вручив державні нагороди великій групі військовослужбовців ЗС України. 

Завершилися урочистості святковим концертом.

 

 

Джерело: Синодальне управління духовно-патріотичного виховання.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії