Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Жовтень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Богословський семінар Богослів'я, Вісті з єпархій


21 жовтня 2009 року у Львівській православній богословській академії Української Православної Церкви Київського Патріархату, з благословення митрополита Львівського і Сокальського Андрія (Горака) та згідно до рішення Вченої Ради, розпочав роботу постійнодіючий науково-богословський семінар для викладачів ЛПБА.

Перше засідання семінару відкрив доповіддю «Сучасна проповідь православного священика» викладач Гомілетики ЛПБА, кандидат богословських наук протоієрей Роман Великий. Після виголошення доповіді розпочалась жвава дискусія щодо стану сучасного проповідництва не тільки в Православній Церкві, але і загалом у Християнстві. Під час обговорень було піднято такі актуальні питання, як тематика сучасної проповіді, аудиторія, перед якою виступає проповідник, та моральний стан самого проповідника і його відповідність вимогам християнського вчення.

Перше засідання науково-богословського семінару завершив підсумковим словом Ректор ЛПБА, кандидат богословських наук, доцент митрофорний протоієрей Ярослав Ощудляк. У своєму слові отець Ректор наголосив на великому значенні та користі проведення таких засідань для викладачів ЛПБА. Також отець Ректор запропонував запрошувати на засідання науково-богословського семінару священиків Львівсько-Сокальської єпархії.

Наступне засідання науково-богословського семінару в ЛПБА відбудеться 18 листопада о 15.00 год. Доповідь на тему: «Життя сучасного православного пастиря в контексті святоотцівської пасторології» виголосить викладач Пастирського богослов’я, кандидат богословських наук, митрофорний протоієрей Михаїл Цебенко.

Назар ЛОЗИНСЬКИЙ,
викладач ЛПБА, кандидат богословських наук

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії