Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Червень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

Відтепер Свято-Георгіївський монастир на Козацьких Могилах представлено в ІНТЕРНЕТІ Інтернет


Свято-Георгіївський чоловічий монастир на Козацьких Могилах (Рівненська єпархія), з благословення намісника монастиря архимандрита Олексія, з самого свого відродження у липні 2002 року приділяє значну увагу поширенню правдивої інформації про історію та сьогодення обителі. З 2003 року монастир видає щомісячну газету «ДЗВІН із Козацьких Могил» (яка виходить на сторінках єпархіального часопису «Духовна нива»). У 2004 році було створено монастирську прес-службу. Також братія випускає неперіодичний «Монастирський листок». При монастирі працює видавничий відділ.

Новостворений Інтернет-ресурс монастиря на Козацьких Могилах має презентаційний характер, хоча несе у собі також історичне та інформаційне наповнення. Сторінка створена для того, щоб якомога більше дізнатися про заснування святині, її історію та сьогодення.

На сторінці представлено матеріали про передумови створення обителі у 1914році, окремі статті про історію храмів та святинь. Фотогалерея познайомить з чудовими видами Козацьких Могил, з різними історичними подіями, пов’язаними з цим святим для кожного українця місцем. Значна частина матеріалів присвячена вшануванню пам’яті українських козаків і селян, які загинули в битві під Берестечком у червні 1651 року й поховані в монастирській усипальниці.

На Інтернет-сторінці також можна дізнатися про останні монастирські новини, оголошення та розклад богослужінь. Також на сайті є інформація, яким чином можна зробити пожертву на відбудову монастиря.

Братія монастиря дякує усім, хто допоміг у створенні Інтернет-сторінки та запрошує усіх бажаючих ознайомитися з новим сайтом: http://www.georg-monastyr.rv.ua/

Прес-служба Свято-Георгіївського монастиря
на Козацьких Могилах

 

 

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії