Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Червень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

Британські християни поскаржилися на релігійні утиски Огляд ЗМІ, Церква і суспільство, З усього світу


Британські християни, які регулярно відвідують церкву, заявили в ході соцопитування, що все частіше зазнають дискримінації через свої релігійні переконання, повідомляє «Портал-CREDO» з посиланням на «The Daily Telegraph». Згідно даних опитування, проведеного інститутом Comres, більше половини з 512 респондентів визнали, що в тій або іншій формі піддавалися релігійному переслідуванню.

44% заявили про те, що є обєктом регулярних насмішок з боку знайомих, сусідів, а також колег по роботі. 19% визнали, що, будучи християнами, стали жертвою соціальної обструкції. Кожен п’ятий заявив, що його християнське віросповідання стало причиною непорозумінь на роботі. 10% визнали, що будучи християнами, зазнали складнощів у сім’ї – від них відвернулися рідні.

П’ять відсотків поскаржилися, що через їхню віру їм не дали підвищення. Стільки ж розповіли про те, що отримали догану або осуд від працедавців за те, що відкрито заявляли про свою прихильність до християнства.

Більшість практикуючих британських християн вважають, що в країні склалася атмосфера відвертої нетерпимості до християнства, чому в ряді випадків сприяє політика влади. Так, Британська гуманістична асоціація (British Humanist Association), що виконує роль наглядового органу по рівності при уряді, виступила з рекомендаціями працедавцям. У них, зокрема, говориться, що поведінка людей, які пропагують християнство на робочому місці, потрапляє під визначення агресії і докучання (harassment) і повинна каратися аж до звільнення. Недавно таким чином «під статтю» потрапила лікарняна медсестра в графстві Сомерсет, яка запропонувала помолитися за хворого. Її усунули з посади.

 

 

Джерело: «Портал-CREDO».

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії