Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Митрополит Євсевій взяв участь у святкуванні 195-ї річниці Т. Шевченка Вісті з єпархій


9 березня у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди 195-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.
 
 
В урочистостях брали участь керуючий Рівненською єпархією митрополит Рівненський і Острозький Євсевій та намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах, ректор Рівненської духовної семінарії архимандрит Олексій.
 
Митрополит Євсевій звернувся до присутньої у залі громадськості з полум’яним словом, у якому наголосив на великому значенні для українського народу такої постаті, як Тарас Шевченко. Владика напам’ять цитував вірші Кобзаря та закликав усіх присутніх до миру й спокою словами Шевченка: «Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!». Виступ владики неодноразово переривався аплодисментами та справив на присутніх у зали велике враження. Після урочистої частини відбулася концертна програма, підготовлена творчими колективами Рівного.
 
 
У цей же день, після урочистостей у театрі, на головній площі Рівного – майдані Незалежності – перед пам’ятником Великого Кобзаря духовенством кафедральних соборів Рівного було відправлено заупокійну літію по Тарасові Шевченку. Богослужіння очолив митрополит Євсевій, який також звернувся зі словом до присутніх.
 
 
Після літії відбулися виступи українських патріотів, а бандурист заспівав пісню «Думи мої, думи мої…» на слова великого поета.
 
Прес-служба Рівненської єпархії

 

 

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії