Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Рішучий протест! Київська єпархія


Братія Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря занепокоєна тим, що на гральних (сатанинських) автоматах у Києві з дозволу Київської міської влади зображається архістратиг Божий Михаїл. "Це є цинічне блюзнірство по відношенню до святого зображення архістратига Михаїла, як небесного покровителя м. Києва", - заявив намісник монастиря митрополит Димитрій.

До братії із збентеженням звертаються чисельні віруючі, які відвідують монастир. Немало у Києві сімей, діти яких потерпають від розбещеності і днями сидять у гральних центрах. Не так давно Київська влада грозилася зняти скульптуру архістратига Михаїла на площі Незалежності у м. Києві, бо нібито те зображення, встановлене за часів керування столицею О. Омельченка схоже на "Бетмена", як неодноразово заявляв мер столиці Л. Черновецький. Хоча такої думки багато хто не поділяє, бо кращого, окрім обіцяного поки що немає. Але, як видно, сьогоднішня столична влада пішла ще далі і святотатно використовує святе зображення архістратига Михаїла.
 
З цього приводу братія монастиря святого Архістратига Божого Михаїла заявляє рішучий протест і просить міську владу вжити всіх заходів, щоб зображення начальника небесних сил зникло із сатанинських требищ у м. Києві.

 

 

Джерело: Київські єпархіальні відомості.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії