Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2009    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Сайт атакували Інтернет4 березня 2009 р. сайт «Українське Православ’я» був підданий хакерській DDoS-атаці. «Протягом дня на сервер йде сильна DDoS-атака. Зараз доступ зі світу закритий» - повідомив представник провайдера. Наприкінці робочого дня доступ до сайту було відновлено. «Українське Православ’я» - відкрите інформаційно-аналітичне видання, метою якого є підтримка утворення єдиної Помісної Православної Української Церкви та утвердження Київського Патріархату.

Напередодні Помісного Собору Московського Патріархату подібній хакерській атаці було піддано кілька російських інтернет-ресурсів, які представляють альтернативну до РПЦ точку зору на релігійні події. Серед цих ресурсів – «Портал-CREDO.RU» та «Правая.RU». Протягом майже тижня ці сторінки залишалися недосяжними для користувачів у звичайному режимі.

Також в день смерті патріарха Алексія II представники Московської патріархії скаржилися на хакерську атаку офіційних інтернет-сторінок РПЦ, доступ до яких був відсутній протягом кількох годин. На думку деяких експертів таким чином було заблоковано можливість подання неузгодженої інформації про смерть патріарха, причини і обставини якої досі так і не оприлюднені.

 

 

Джерело: «Українське Православ’я».

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії