Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Липень 2008    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Алексій все ще думає Новини порталу


За сім днів до початку візитів до Києва Вселенського Патріарха Варфоломія і Патріарха Московського Алексія II залишається неузгодженою ціла низка деталей програми цих візитів, у тому числі протокольні питання, повідомило 16 липня «Порталу-Credo.Ru» джерело в Константинопольському Патріархаті. Йдеться, зокрема, про формат богослужіння 26 липня в Софійському соборі і про відвідини древніх святинь Києва, які, за словами представників Московського Патріархату, «перебувають в руках розкольників».
 
За словами джерела, значну проблему для московської сторони представляє передбачена українським офіційним протоколом участь в заходах державного рівня глав різних Православних Церков, у тому числі Предстоятелів УПЦ Київського Патріархату і УАПЦ, а також ієрархів Української Греко-Католицької Церкви. Московський Патріархат як і раніше наполягає на недопустимості такої участі, оскільки вважає УПЦ КП і УАПЦ «розкольницькими» або навіть «самосвятськими», а УГКЦ звинувачує в розгромі своїх єпархій в Західній Україні.
 
Зі свого боку, Константинопольський Патріарх дав згоду на участь у протокольних заходах і, більше того, на контакти з представниками різних релігійних об’єднань України.
 

Крім того, як повідомляє «Портал-credo.Ru», від секретаріату Президента України до Константинопольського Патріархату надійшло повідомлення про те, що Патріарх Алексій II до цього часу не надіслав українській владі офіційного підтвердження свого наміру відвідати Україну, і з цієї причини неврегульованими залишаються навіть такі технічні питання, як прибуття патріаршого літака, маршрути переміщень делегації РПЦ (МП), забезпечення її безпеки і розміщення.

 

 

Джерело: Українське Православ'я.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії