Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Червень 2008    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

 

Благословення робіт у «Мистецькому Арсеналі» Новини порталу


14 червня 2008 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета єпископ Васильківський Євстратій на запрошення керівництва «Мистецького Арсеналу» звершив на його території молебень за успіх реставраційно-будівельних робіт, а також благословив перенесення пам’ятного хреста. Цей хрест був раніше освячений Патріархом Філаретом на місці фундаментів Вознесенського жіночого монастиря, ігуменею якого була матір гетьмана Івана Мазепи Магдалина Марія Мазепина. Необхідність перенесення хреста виникла у зв’язку з проведенням на місці його встановлення масштабних будівельних робіт. За узгодженням з Церквою хрест був перенесений на місце біля центрального входу в комплекс «Мистецького Арсеналу».
 
 
Під час звершення молебню на ньому були присутні Президент України Віктор Ющенко, народний депутат України Петро Ющенко, керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк, генеральний директор ДП «Мистецький Арсенал» Ігор Дідковський, фахівці, які беруть участь у реставраційно-будівельних роботах.
 
Після молебню єпископ Євстратій звернувся до присутніх зі словами вітання від імені Предстоятеля Київського Патріархату. Владика відзначив важливість започаткованої Президентом України справи створення музейного комплексу «Мистецький Арсенал». «Раніше це місце було місцем збереження і ремонту зброї, місцем, призначеним для війни» - нагалосив єпископ Євстратій. «Тепер цей Арсенал має стати місцем миру, духовного і культурного відродження. І на цю добру справу Церква закликає благословення Боже» - сказав він.
 
 

Потім Глава держави та всі присутні оглянули хід будівельно-реставраційних робіт на валах, а також в приміщенні Арсеналу.

 

 

 

Джерело: Прес-центр Київської Патріархії.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії