Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Грудень 2007    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Католики світу святкують Різдво Христове Католицизм


Папа Римський Бенедикт XVI опівдні проголосить традиційне благословення «Граду та миру». На нічній месі, відслуженій у базиліці Святого Петра в Римі, глава Римо-Католицької церкви нагадав про злидні, які терплять мільйони бідних та безпритульних, а також піддав критиці „безжалісне експлуатування” планети. Церемонію транслювали майже 100 телеканалів у 57 країнах світу.
 
Як повідомляє «Німецька хвиля», у своєму передріздвяному зверненні глава Католицької Церкви нагадав віруючим про важливість євангелізації. За його словами, «сповіщати про присутність Бога серед нас» є почесним та радісним обов’язком для всіх. Традиційне благословення Папи Римського «Граду і миру» в прямому ефірі транслюватиме й Україна.
 

У посланні Понтифік розмірковуватиме про виклики, що стоять перед сучасним світом та шляхи вирішення глобальних проблем. Напередодні Бенедикт XVI на площі Святого Петра в Римі урочисто відкрив композицію з фігур, що зображають народження Ісуса. Цього року сценка уперше зображає дім Йосипа у Назареті, а не традиційні ясла в Вифлеємі. Вибір обумовлений рядками з Євангелія від Матфея, згідно з яким Йосип за вказівкою янгола привів Марію у свій дім, і там вона народила сина.

 

 

Джерело: RISU.

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії