Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Жовтень 2006    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Папа Римський змінить межі пекла Огляд ЗМІ


Папа Римський Бенедикт XVI має намір скасувати одне з ключових положень католицької релігії, що пов’язано з поняттям "лімбу", тобто існування якоїсь межової області пекла, де перебувають душі праведників, які загинули до пришестя Христа, і душі померлих нехрещеними дітей, повідомляє Times.

За словами Папи, існування лімбу є "теологічною гіпотезою", вона не отримала достовірного і повного пояснення протягом багатьох сторіч, а дискусії з цього питання продовжуються і сьогодні. За даними джерела у Ватикані, про це Бенедикт XVI заявив у ході 30-й Міжнародної комісії католицьких богословів, яка була присвячена вивченню "лімбу".
Про рішення "покінчити з невизначеністю" цього поняття і затвердити місце праведників і померлих дітей у раю Папа Римський, як очікується, оголосить 6 жовтня, коли комісія завершить свою роботу. Зазначається, що суперечки про тлумачення релігійного положення були запеклими, однак теологи дійшли до єдиної думки і схвалили ініціативу Папи.
За повідомленням видання, Бенедикт XVI може скасувати тільки одну частину "лімбу" - так звану "limbus infantium", що стосується нехрещених дітей, які вмерли до пришестя Христа. Тобто вони за новими правилами потраплять у рай. Інша складова терміну - "limbus patrum", про душі праведників, залишиться незмінною, тобто вони як і раніше будуть перебувати в прикордонній області пекла.
Times підкреслює, що Ватикан, приймаючи таке рішення, розраховує "відкрити шлях" для поширення католицької віри в країни, де спостерігається висока дитяча смертність. Крім того, видання зазначає, що такий крок повинен стати якоюсь "противагою" ісламському вченню, у якому померлі діти без вийнятку потрапляють у рай.

Джерело: Кореспондент.net

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії