Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2006    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Засідання розширеного складу Учбового комітету Освіта


Учком

На засіданні були присутні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Голова Учбового комітету Київського Патріархату архиєпископ Димитрій (Рудюк), преосвященний єпископ Тернопільський і Бучацький Нестор (Писик), ректори, професорсько-викладацький склад вищих та середньо-спеціальних духовних навчальних закладів Київського Патріархату.

Основною темою засідання Учкому стало обговорення актуального питання реформи духовної освіти в Україні, та обговорення можливостей акредитації церковної науки Міністерством освіти і науки України.

Як розповів для порталу церква.інфо високопреосвященний архиєпископ Димитрій (Рудюк): “ - Питання реформування церковної освіти залишається відкритим. На сьогоднішньому засіданні ми спробували обговорити усі позитивні та негативні сторони визнання (а фактично підпорядкування ) світським установам духовних навчальних закладів.

За думкою більшості виступаючих сьогодні видно, що реально є усі підстави не гнатися нам “за визнанням”, а натомість докладати усе більших зусиль до того, щоб покращити якість духовної освіти. У нас є певні кроки, які ми будемо робити для збільшення рівня усіх підпорядкованих нашому комітету церковних освітянських закладів. І можна не боячись сказати, що курс змін які ми намітили є історичним".

Джерело: cerkva.info

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії