Київський Патріархат: офіційний сайт
Головна

 

ПОШУК


КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Березень 2006    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Хрест засяяв над храмом Київська єпархія


У другу неділю Великого посту сталася знаменна подія для парафіян села Мироцьке Києво-Святошинського благочиння Київської єпархії. Цей недільний день зібрав багато парафіян на особливу спільну молитву – освячення хреста на церковну баню.

Село Мироцьке знаходиться недалеко Києва, але історично так склалося, що в цьому селі ніколи не було храму. В селі була побудована невеличка дерев’яна капличка, яку в часи атеїзму спалили. Але зусиллями місцевих жителів на тому ж самому місці була збудована нова капличка.

Парафіяльне життя змінилося з приходом сюди протоієрея Миколи Волосянського. Кожної неділі і в святкові дні у каплчці почали звершуватися Богослужіння. І ця спільна молитва надихнула настоятеля і його парафіян на будівництво храму. І тоді, у 2000 –му р., з благословення Святішого Патріарха Філарета, було розпочато будівництво храму Казанської ікони Божої Матері. Його Святість також надав відчутну матеріальну допомогу для будівництва храму.

І ось нарешті блага справа наближається до свого завершення, а новозбудований храм увінчався хрестом. Богослужіння з нагоди його освячення звершили благочинний Києво-Святошинського району протоієрей Василь Чупровський і настоятель храму протоієрей Микола Волосянський. Із словами подяки звернулися священнослужителі о. Василь та о. Микола. Також слово було надане голові сільської ради Ніні Іванівні Іваненко.

Перед тим, як освячений хрест мав бути піднятий на купол храму, священнослужителі та парафіяни за традицією підходили і прикладалися до нього. У супроводі церковних дзвонів і під спів тропаря хрест був воздвижений на купол храму і благодаттю засяяв на спасіння віруючих.

У молитовному піднесенні, зі сльозами радості парафіяни розходились по своїх оселях з вірою і надією, що храм буде довершений у всій його красі. Тож нехай Господь зміцнить нашу віру та допоможе у цій благій справі.

Джерело: cerkva.info

 

 

 

 

Нова версія офіційного сайта УПЦ Київського Патріархату

СТАТИСТИКА

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії